Síla komprese

Popis sportovních kompresí

VERY STRONG
Velmi silná komprese pro maximální výkonnost. Je určena pro vrcholové sportovce a navržena tak, aby obstála i v extrémních podmínkách. Jako jediná je cílená přímo na sval, kde je její efekt největší.

STRONG
Silná komprese pro sportovní aktivitu. Jedná se o kompresi výrazně zvyšující kvalitu sportovního výkonu. Je určena pro aktivní sportovce na amatérské, poloprofesionální i profesionální úrovni. Tato komprese je postupná. Nejsilnější je v oblasti kotníku a směrem ke koleni se uvolňuje.

MEDIUM
Střední komprese pro aktivní regeneraci. Jedná se o střední třídu sportovní komprese, která je určena především k regeneraci a také jako prevence trombózy při cestování.

LIGHT
Lehká komprese pro rekreační sportování. Jedná se o slabou sportovní kompresi vhodnou pro děti nebo jako doplněk k našim výkonnostním kompresním produktům.

Zdravotní komprese

Jedná se o silnou zdravotní kompresi odpovídající síle 23-32 mmHg. Je možné ji chápat jako ekvivalent silné sportovní komprese. Používá se jako prevence cestovní trombózy a při chronickém žilním onemocnění.